КЛИЕНТСКИЙ СЕРВИС (066) 791 66 16

Отзывы клиентов интернет-магазин hot-sale.com.ua


21.06.2023
Имя: Дмитро
Дуже приємно було спілкуваться з Дмитром.Я знайшов те,що шукав давно.Тема Махно мені дуже близька.На жаль,футболок з таким лаконічним,але дуже змістовним принтом,дуже мало.Якість матеріалу і принту на дуже високому рівні.Моє шанування усім,хто був причетним до виготовлення цієї футболки .Дякую.
20.06.2023
Имя: Єгор
Дуже задоволений спілкуванням з продавцем, людина з розумінням до речі коли запропонував укр поштою так вийшло, що з продавцем не зовсім порозумілися щодо накладного платежу, але він відправив навіть оплату тільки за доставку а мені потім переведете тоб то на свій ризик, каже тоб то людина дала зрозуміти що репутація дорожче тих 250 грн замовлял футболку зі Степаном Андрійьовичем Бандерою?????? білого кольору якість приємна на дотик легка тканина якраз на зараз літо саме те що треба взагалом задоволений продавець навіть відслідковував замовлення постійно, писав мені там була затримка на укр пошті тоб то таке раджу людина слова Слава Україні! ?????????? бережіть себе.
23.05.2023
Имя: Сергій
Дуже дякую! Футболки вогонь! Вата палає
21.09.2022
Имя: Алла
Замечательный Продавец ! Рекомендую! Покупкой очень довольна, отличное качество! Спасибочки большое rnrn
25.07.2022
Имя: Евгения
Замечательный продавец! Рекомендую! Покупка очень порадовала! Благодарю 💖
24.05.2022
Имя: Мария
Заказала футболку на подарок, очень довольна! Пошли на встречу с доставкой, детально рассказали о всех вариантах :) очень довольна
29.04.2022
Имя: Дмитрий
Футболками доволен! Обслуживание на высшем уровне! Рекомендую данный магазин!
15.10.2021
Имя: Инна
Покупкой довольна и коммуникацией с продавцом тоже. Удачных продаж!!!
10.05.2021
Имя: Діана
Ніщо не спинить ідеї, час якої настав (С.Бендера). Дякуємо за підтримку українських національних ідей і чудове втілення в сучасних виробах.
08.02.2021
Имя: Світлана
Очень понравился магазин. Дмитрий - просто продавец от Бога. Рекомендует и подбирает модели, которые садятся точно по фигуре, с учётом всех пожеланий. Не "впаривает", что подороже, в своем деле профессионал, при этом не навязчив, обходителен, очень приятен в общении. Джинсы классные, фирменные, качество - супер! Намеревалась купить одни джинсы, в результате взяла три пары, очень довольна приобретением. После покупки понимаю, что "подсела" на этот магазин, и теперь буду постоянным клиентом. Очень благодарна Дмитрию за всё, рекомендую всем.


go_up icon